صدای مردم؛ گلایه‌ها و انتقادات مردم از استاندار، شهرداری‌ها، بخش‌داری‌ها، فرمانداری‌ها و…

صدای مردم؛ گلایه‌ها و انتقادات مردم از استاندار، شهرداری‌ها، بخش‌داری‌ها، فرمانداری‌ها و…

پایگاه خبری کبنانیوز در نظر دارد به‌صورت دوره‌ای، گلایه‌ها، مطالبات و انتقادات شهروندان استان کهگیلویه و بویراحمد را به گوش مسوولین برساند و دستگاه‌های مربوطه را موظف به پاسخ‌گویی و البته عمل در مورد گزارش منتشر شده نماید

چرا خانه خودتان بهترین محل تماشای جام جهانی قطر است؟

چرا خانه خودتان بهترین محل تماشای جام جهانی قطر است؟

خرید تور جام جهانی قطر، بین ۱۰۸ تا ۲۴۰ میلیون تومان خرج روی دست تماشاگران ایرانی می‌گذارد که بخواهند سه بازی مرحله گروهی را در کشور میزبان اقامت داشته باشد. این تازه، حداقل قیمت‌هاست. اگر بخواهید هتل لوکس، اقامت باکیفیت‌تر و صندلی بهتری در اختیار داشته باشید، هزینه تمام شده می‌تواند به‌شکل چشمگیری افزایش پیدا کند. مدت تور کامل جام جهانی برای ایرانی‌ها تقریبا ۱۰ شب و ۱۱ روز برآورد می‌شود. یعنی از ۲۹ آبان، یک‌روز قبل بازی ایران و انگلیس، تا نهم آذر که فردای بازی مقابل آمریکا خواهد بود. این تور‌ها بلیط CAT2 و CAT3 استادیوم را در اختیار مشتریان خود می‌گذرند و علاوه بر بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما، هزینه ترانسفر به استادیوم، حداقل سه گشت شهری و بیمه مسافرتی را هم گردن می‌گیرند. یک راهنمای تور فارسی‌زبان در اختیارتان می‌گذارند و معمولا ۵۰ درصد هزینه را هنگام عقد قرارداد دریافت می‌کنند. در انتهای این گزارش ممکن است نتیجه بگیرید، بهترین گزینه برای تماشای بازی‌های جام جهانی قطر، اتاق نشیمن خانه خودتان خواهد بود.

شکست دشمن در ناامن کردن ایران

شکست دشمن در ناامن کردن ایران

جمعه گذشته، همزمان با ۱۳ آبان مصادف با روز دانش‌آموز، دانش‌آموزان شرکت‌کننده در اولین دوره «اردوهای راهیان پیشرفت» با آیت‌الله رئیسی دیدار کردند؛ دیداری ۴ ساعته که در فضایی صمیمی و گفت‌و‌گومحور، میان رئیس‌جمهور و دانش‌آموزان برگزار شد. ایده «اردوهای راهیان پیشرفت» برای دانش‌آموزان از سوی آیت‌الله رئیسی مطرح شد.