کد خبر : 60802
تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1402 - 18:13

مهرماه ۳۴۵ کلاس به فضاهای آموزشی کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود

مهرماه ۳۴۵ کلاس به فضاهای آموزشی کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود

به گزارش پایگاه خبری پیشرفت استان مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهر ماه امسال ۳۴۵ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان به فضاهای آموزشی استان اضافه می‌شود. به گزارش ایسنا، سید رضا حسینی نیک در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: ۱۲۰ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی مهرماه امسال

مهرماه ۳۴۵ کلاس به فضاهای آموزشی کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود

به گزارش پایگاه خبری پیشرفت استان مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهر ماه امسال ۳۴۵ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان به فضاهای آموزشی استان اضافه می‌شود.

به گزارش ایسنا، سید رضا حسینی نیک در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: ۱۲۰ پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی مهرماه امسال در این استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه فضای آموزشی شامل یک تا ۱۸ کلاس می‌شود، اظهار کرد: فضاهای آموزشی در قالب ۳۴۵ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۴۰۰میلیارد تومان ساخته شدند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح شهید پناهی و جمع آوری مدارس کانکسی بالای ۱۰ دانش آموز استان  خاطرنشان کرد: طی مهر ماه امسال مدارس کانکسی بیش از ۱۰ دانش آموز جمع آوری می شوند.

حسینی نیک با اشاره به طرح شهید عجمیان مبنی بر زیباسازی و فضای نشاط آور مدارس تصریح کرد: ۳۰۰ مدرسه طی سال ۱۴۰۲ زیباسازی و بانشاط شدند، پشتیبانی این طرح را نوسازی مدارس برعهده دارد و اجرای آن را گروه‌های جهادی انجام می دهند.

وی ادامه داد: طی ۶ ماهه امسال ۳ هزار میز و صندلی نوسازی و تعمیر شدند و همچنین ۱۰۰میلیون تومان رنگ برای زیباسازی مدارس خریداری کرده ایم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به استثنای شهرستان بویراحمد که با بحران فضای آموزشی مواجه است در سایر شهرستان‌های استان مشکل فضای آموزشی نداریم.

حسینی نیک با اشاره به خدمات حاج اکبر ابراهیمی و تقبل ۱۵ مدرسه روستایی برای ساخت که ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، تاکید کرد: ۱۰ مدرسه دیگر نیز ۵ مدرسه در شهرستان مارگون، ۲ مدرسه در بخش لوداب، ۲ مدرسه در بخش دیشموک و یک مدرسه در شهرستان بویراحمد تقبل کرده است.

وی اظهار کرد: پس از مهرماه پروژه آموزشی، فرهنگی و ورزشی نیمه تمام در سطح استان نخواهیم داشت.

مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در سفر اول رئیس جمهور سهم آموزش استان صفر بود که در متمم سفر ۵۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد که همه پروژه های از این محل در حال تکمیل هستند و در سفر دوم رئیس جمهور به استان ۱۰۰۰میلیارد تومان به بخش آموزش استان اختصاص یافت.

حسینی نیک بیان کرد: ۵۰ میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکاریم.

منبع : ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.