کد خبر : 6721
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۶:۳۵

اشک تمساح امپراتوری دروغ برای دیشموکی ها / خودکشی زنان مصرف انتخاباتی بی بی سی سلطنت طلب

اشک تمساح امپراتوری دروغ برای دیشموکی ها / خودکشی زنان مصرف انتخاباتی بی بی سی سلطنت طلب

بی بی سی فارسی رسانه سلطنت طلب با پمپاژ خبری بر علیه جمهوری اسلامی ایران این بار خودکشی زنان دیشموکی را پیراهن عثمانی کرد تا حقوق بشر را در ایران و در روزهای شور انتخاباتی زیر سوال ببرد.  صبح زاگرس همزمان با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد روز سرنوشت ساز برای همه ایرانی ها در

پایگاه خبری تحلیلی پیشرفت استان؛

بی بی سی فارسی رسانه سلطنت طلب با پمپاژ خبری بر علیه جمهوری اسلامی ایران این بار خودکشی زنان دیشموکی را پیراهن عثمانی کرد تا حقوق بشر را در ایران و در روزهای شور انتخاباتی زیر سوال ببرد.

 صبح زاگرس همزمان با نزدیک شدن به ۲۸ خرداد روز سرنوشت ساز برای همه ایرانی ها در سال ۱۴۰۰ پمپاژ تبلیغاتی و رسانه‌ای کشورهای غربی علیه مردم ایران آغاز شد تا این بار رسانه سلطنت طلب بی بی سی خودکشی زنان دیشموکی را پیراهن عثمان کند.

بی‌بی‌سی فارسی سالها است سعی می‌کند اهدافش را در قالب حقوق بشری به مخاطبانش القاء کند، این رسانه که از آبشخور سلطنت طلب ها ارتزاق می کند زنان دیشموکی را بهانه تسویه حساب خود با مردم ایران کرده  تا با وارونه نمایی و جنگ نرم رسانه ای خود به اصطلاح میدان داری کند.

گزارشی که اشک تمساح  سلطنت طلب ها را نشان و به صورت کاملا مبتدیانه بر علیه کشور و  برای تحریک مردم منطقه ساخته شده است، آنها در القاء نرم خود مردان زحمت کش دیشموکی را خشن و زنان را مظلوم عنوان می کنند به گونه ای که با دیدن این گزارش، به نمایشی بودن صحبت های گزارشگر با صدایی که به زحمت اندوهگین شده است پی می بریم ، فارغ از آنکه زنان و مردان دیشموکی در کنار هم تلاششان را برای زندگی می کنند و فتنه بی بی سی نمی تواند زنان و مردان این دیار را در مقابل هم نشان دهد.

آنها در این گزارش تخیلی به صورت کاملا نرم و در جنگ رسانه ای خود، کشور ومردم ایران را هدف قرار داده تا در این سناریوی ساختگی حقوق بشر را در کشور مورد اتهام قرار دهند.

سلطنت طلب های خارج نشین وقتی خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران را با قبل از انقلاب مقایسه می کنند به اجبار می خواهند با تحریک مردم و وارونه نمایی سرپوشی برای عملکرد خائنین به مردم و کشور در قبل از انقلاب باشند.

دشمنان جمهوری اسلامی ایران هر روز بدنبال طراحی یک سناریوو جدید هستند  چرا که به اذعان خودشان ایران از نظر وسعت، جمعیت، کیفیت نیروی انسانی، قدرت نظامی و … به حدی رسیده است که دیگر نمی‌توان آن را با جنگ از هم پاشید و باید به سراغ جنگ نرم رفت.

یکی از راهبردهای آنان این است که باید پیام‌های خود را از طریق اینترنت به دست مردم ایران برسانند و جالبتر آنکه پخش بی‌بی‌سی برای مردم دنیا با دریافت اشتراک است اما چه می‌شود که پخش آن برای ما رایگان است؟

با این اوصاف روشن است که اشک تمساح بی بی سی فارسی در دیشموک به چه دلیل است و باید گفت: تروریسم دولتی ایلات متحده علیه زنان و کودکان در سوریه ، یمن ؛ عراق ، افغانستان و…. سالهاست که از آن پرده برداشته شده است و نمی توانید با تحریک مردم و وارونه نمایی واقعیت ها به مقاصد شومتان دست یابید.

 

دلسوزی بی بی سی فارسی برای زنان دیشموک در حالی صورت گرفته است که این رسانه چشم خود را بر همه ظلم و جنایت هایی که در دیگر نقاط دنیا از جمله خود انگلستان صورت می گیرد را بسته است و با سیاه نمایی اتفاقات داخل ایران از هر فرصتی برای حمله به ایران استفاده می کند و کوچکترین اتفاقات را دستاویزی برای ارائه دروغ های خود قرار می دهد.

 

از طرف دیگر با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، پمپاژهای خبری این بنگاه خبرپراکنی به دنبال القاء فضای خفقان و سیاه از داخل ایران دارد تا از این طریق بتواند مردم را از آمدن پای صندوق های رأی بازبدارد.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.