شما اینجا هستید

    تیتر امروز » کاهش ساعت اداری در ۶ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی ادارات شهرستان کهگیلویه در روز چهارشنبه نوزدهم مردادماه جاری در ساعت ۱۲ خبرداد.

به گزارش پیشرفت استان؛ ؛مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ساعت اداری ۶ شهرستان در استان خبر داد.
به گزارش به گزارش پیشرفت استان؛ ، علیرضا نیکروز گفت: بنا به مصوبه ستاد بحران استان به علت افزایش بی‌سابقه دما و به منظور پایداری شبکه برق در منازل مردم ساعت اداری ۶ شهرستان کاهش می‌یابد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: ساعت اداری شهرستان‌های گچساران، باشت، کهگیلویه، لنده، بهمئی و چرام فردا چهارشنبه نوزدهم مرداد تا ساعت ۱۲ خواهد بود.
وی بیان کرد: مصوبه ستاد بحران شامل اورژانس‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز امدادی و دستگاه‌های خدمات‌رسان نمی‌شود.
ادارات کهگیلویه فردا ساعت ۱۲ تعطیل می‌شوند
همچنین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی ادارات شهرستان کهگیلویه در روز چهارشنبه نوزدهم مردادماه جاری در ساعت ۱۲ خبرداد.
جمال معتمدی‌زاده گفت: میزان بار مصرفی برق مشترکین در استان از مرز ۴۶۰ مگاوات با رشد بیشتر از ۱۰ درصد نسبت بمدت مشابه سال قبل گذشته که شرایط خوشایندی برای صنعت برق در این استان نیست.
وی با بیان اینکه براساس آمار‌های سازمان هواشناسی در روز‌های آینده( از فردا به بعد) شاهد افزایش دما خواهیم بود و از سویی شاهد ناترازی تولید و مصرف هم هستیم، اظهار داشت: فرماندار کهگیلویه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان با کاهش ساعت اداری به ساعت ۱۲ موافقت کرده است.
معتمدی‌زاده با تقدیر فراوان از همراهی فرماندار کهگیلویه در کاهش ساعت اداری فردا، میزان مصرف برق در شهرستان کهگیلویه و لنده را بیش از ۹۰ مگاوات با رشد مصرف ۹ مگاواتی در ساعت پیک بار عنوان کرد.
وی از مشترکین برق در استان کهگیلویه و بویراحمد مُصرانه خواست در مدیریت مصرف برق نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا شاهد قطعی و خاموشی‌های احتمالی برق بدلیل افزایش مصرف نباشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد