آرشیو دسته: تازه ها

به گزارش پیشرفت استان به نقل از مشرق ، کاربری طی توئیتی نوشت: جاداره یه خسته نباشید بگیم به بسیجیهای فرانسه و انگلیس که حسابی از خجالت اغتشاش گرا در اومدن و نظم و قانون رو بهشون یادآوری کردن *بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از […]

اولین خودرو به دستور مظفرالدین شاه در ۲۱ آذر سال ۱۲۸۱ از کشور بلژیک وارد ایران شد.

به صدای جویده شدن استخوان توسط این کفتار گوش دهید!

ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد در آستانه برگزاری مراسم خاکسپاری شینزو آبه نخست وزیر سابق این کشور که فردا(سه شنبه) انجام خواهد شد، تدابیر امنیتی شدید در پایتخت اتخاذ کرده است.

کم نیستند کسانی که کالیدو کولیبالی ستاره خط دفاع سنگال را بهترین مدافع حال حاضر جهان می دانند.

وکیل مصطفی تاجزاده اخیراً اظهاراتی را پیرامون حجاب و گشت ارشاد مطرح کرده است که نشان از دانش کم وی نسبت به علومی قضایی، قانون و شرع اسلامی دارد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اظهار تاسف از بازگشت آرامش کامل به تهران اعلام کردند که ایران در مهار کردن آشوب‌های اخیر موفق بوده و کمک آمریکا به آشوبگران بی‌نتیجه مانده است.

در پی هتک حرمت به قرآن و مقدسات اسلامی توسط آشوبگران در چند روز اخیر و به دنبال فراخوان هیئات مذهبی جهت تجمع و راهپیمایی در محکومیت این اقدام با نام اجتماع بزرگ امت رسول الله این مراسم در چند استان کشور برگزار شد.

به گزارش پیشرفت استان به نقل از مشرق ،ملت ایران در پاسخ به هتک حرمت‌های اخیر یکپارچه در حمایت از نیروی انتظامی و شعائر دینی و انقلابی روز گذشته سوم مهر ماه به پا خاستند. یک کاربر فضای مجازی در پی این تجمع عظیم طی توییتی با انتشار تصویری نوشت: “مردم” این شکلیه دوستان: *بازنشر […]

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا: در این روش کلاهبرداران با ارسال لینک‌های آلوده و ترغیب افراد به کلیک بر روی آن به اطلاعات گوشی تلفن همراه متقاضیان دسترسی یافته و در ادامه اقدام به خالی کردن حساب بانکی آن‌ها می‌کنند.