کد خبر : 5435
تاریخ انتشار : شنبه 19 مهر 1399 - 10:58

ستایش نامه

ستایش نامه

‌ یکی از سایت های استان که اتفاقا سایت فعال و به نسبت با پیشینه ای است در یک سال گذشته کل فعالیت خود را بر تعریف و تمجید مبالغه آمیز از اتابک فرماندار کهگیلویه متمرکز کرده است. البته تعریف و تمجید فی نفسه ایرادی ندارد بشرطی که این موضوع ریشه در واقعیت داشته باشد

پایگاه خبری تحلیلی پیشرفت استان؛

یکی از سایت های استان که اتفاقا سایت فعال و به نسبت با پیشینه ای است در یک سال گذشته کل فعالیت خود را بر تعریف و تمجید مبالغه آمیز از اتابک فرماندار کهگیلویه متمرکز کرده است. البته تعریف و تمجید فی نفسه ایرادی ندارد بشرطی که این موضوع ریشه در واقعیت داشته باشد و بر اساس یک شانیت رسانه ای انجام شود.
واقعیت آن است که آقای اتابک هر اندازه هم به ظن این رسانه شب و روز نشناسد و مدیر نادری باشد حداقل در عمل هیچ تفاوتی با فرمانداران گذشته برای کهگیلویه نداشته است و درب محرومیت و عدم‌توسعه یافتگی کهگیلویه بر همان‌پاشنه سابق می چرخد.
می توان تمجید هم کرد اما تمجید قاعده دارد و با دو خط انشای عجله ای و بسیار ابتدایی تنها چیزی که دست گیر مخاطب می شود، عدم حرفه ای گری یک سایت است و موجبات سبک انگاری برای سایت و فرد مورد ستایش می شود.
بیش از ده ها مطلب که معلوم نیست خبر است، گزارش است و یا ستایش و هم چنین دو دکلمه کوتاه در دو روز گذشته در یک سال گذشته برای آقای اتابک هیچ‌نسبتی با کار حرفه ای رسانه ندارد و بهتر است حداقل هایی رعایت شود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.