کد خبر : 6150
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

خیز زاکانی مقابل ساسان تاجگردون

دکتر زاکانی رئیس مرکز مهم پژوهشهای مجلس که از او به عنوان رئیس در سایه مجلس یاد می شود در صفحه اینستاگرامی زاکانی(zakani_ir) با بارگزاری برخی از تخلفات خانواده تاجگردون پالسی بر خیز مجدد او برای مقابله ای دوباره،با خانواده تاجگردون را دا ده است و او نیز در برخورد با مفاسد سابقه ای طولانی

پایگاه خبری تحلیلی پیشرفت استان؛

دکتر زاکانی رئیس مرکز مهم پژوهشهای مجلس که از او به عنوان رئیس در سایه مجلس یاد می شود در صفحه اینستاگرامی زاکانی(zakani_ir) با بارگزاری برخی از تخلفات خانواده تاجگردون پالسی بر خیز مجدد او برای مقابله ای دوباره،با خانواده تاجگردون را دا

ده است و او نیز در برخورد با مفاسد سابقه ای طولانی دارد و همه گروه های سیاسی و افرادی مانند

رحیمی( معاون اول احمدی نژاد)،طبری( معاون رئیس سابق قوه قضاییه) تنها گوش

ه ای از تقابل های اوست.
او بود که در مخالفت با اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون و نفوذش بر نمایندگان توانست حرفش را بر کرسی نشانده و اعتبارنامه تاجگردون را رد نماید.
اما پس از این اتفاق غلامرضا تاجگردون نیز برای آنکه در درجه اول زهر چشمی از زاکانی و در درجه دوم از مجلس بگیرد برادرش را برای این کارزار برگزید.
به نظر می رسد این مقابله ادامه داشته باشد.و این واکنش زاکانی نشان می دهد که او برادر را هم زیر نظر دارد و با داشتن پرونده تخلفات این خانواده احتمال رد صلاحیت ساسان تاجگردون نزدیک به واقعیت است.
از طرفی برخلاف سنوات گذشته شناخت حقیقی از خانواده تاجگردون
بدست آمده و بر همگان عیان شده است.طبق اسناد زاکانی و دکترکریمی(نماینده اراک)، ساسان تاجگردون به واسطه رانت برادر در مسند برنامه بودجه استان فارس به کار گماشته شده است.
مورد دیگر نیز سابقه انتخابات دور ششم مجلس است که پس آن اتفاقات (ابطال انتخابات) به جهت حفظ آرامش هیچ کدام از اعضای خانواده تاجگردون تایید نشدند(امری که غلامرضا تاجگردون در مصاحبه ای به آن اذعان کرد) و به نظر می رسد این دور نیز مشابهت زیادی با آن دور حداقل برای تایید صلاحیت ها داشته باشد.
این موارد و موارد دیگر که در آینده به آن خواهیم پرداخت باعث شده ساسان هم برای حفظ آبرو و نیز جلوگیری از حذف همیشگی تاجگردونها احتمال عدم حضورش و یا معرفی جایگزینش بسیار محتمل می نماید.

پست زاکانی را هم میتوان به گونه ای دیگر نیز مطرح کرد و پرسد: چه تضمینیست که مجلس شورای اسلامی ساسان تاجگردون را همانند برادر خویش دیپورت نکند؟!
بر فرض‌ ورود ساسان تاجگردون در مجلس، باوجود افرادی مانند زاکانی آیا اعتبارنامه او نیز رد نمی شود؟!
همچنین با وجود مخالفان حداکثری میان نمایندگان مجلس و دولت احتمالا اصولگرا آیا وی جایگاهی در مجلس خواهد داشت

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.